Aplikacja „Adoptuj Życie” w języku włoskim

Aplikacja, przygotowana przez Fundację Małych Stópek ze Szczecina, pełni rolę mobilnego asystenta duchowej adopcji dziecka poczętego. W tym tygodniu została udostępniona w języku włoskim.

Aplikacja „Adoptuj Życie” jest rozwiązaniem przypominającym o podjętym zobowiązaniu modlitewnym, jak i uwrażliwiającym osobę z niej korzystającą na proces rozwoju dziecka poczętego. Wszystko to możliwe jest dzięki niezwykle bogatej grafice, prezentującej rozwój nienarodzonego dziecka tydzień po tygodniu.

- Bardzo cieszymy się, że nasza aplikacja jest już dostępna dla włoskojęzycznej społeczności. Ona naprawdę kształtuje wrażliwość modlącego się w ramach duchowej adopcji. Umożliwia też swego rodzaju obserwowanie i lepsze poznawanie zaadoptowanego dziecka - opisuje ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji, dziękując jednocześnie zaangażowanym w powstanie francuskiej wersji programu.

W aplikacji „Adoptuj Życie” można na przykład w 3. tygodniu rozwoju posłuchać bicia serduszka malucha, a już w 6. zobaczyć jak jego rozwój wyglądu na zdjęciu USG. Każdego dnia można również przeczytać jedną myśl dziecka na dany dzień. Program przygotowany przez Fundację Małych Stópek, można ściągnąć jak każdą inną aplikację w sklepie Google Play.

Bractwo Małych Stópek to nieformalna grupa osób, które łączy idea obrony wartości ludzkiego życia od samego poczęcia aż do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Jego działania sformalizowało powołanie do życia 5 kwietnia 2012 r. Fundacji Małych Stópek.

Misją fundacji jest ochrona każdego nienarodzonego dziecka, bez względu na warunki i okoliczności w jakich się poczęło oraz promocja odpowiedzialnego rodzicielstwa. Działania te są realizowane poprzez edukowanie młodzieży, promowanie wartości ludzkiego życia, formację duchową i intelektualną, jak również poprzez pomoc specjalistyczną i materialną.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama

Archiwum informacji

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7