„Bądź jak Jezus!” tuż tuż!

Świetna muzyka z mocnym, chrześcijańskim przesłaniem, atrakcje dla całej rodziny, zwłaszcza dla najmłodszych – to wszystko już 23 czerwca w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie, podczas II edycji Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego „Bądź jak Jezus!”.

W ramach tegorocznego Koncertu wystąpią: Andrzej Lampert & JESUS SQUAD ze specjalnie przygotowanym programem najpopularniejszych pieśni liturgicznych w porywającej, nowoczesnej aranżacji, Magda Anioł, Elohim, Testimonium, Moja Rodzina, Niegodni oraz Chili My.

W zeszłorocznej edycji Koncertu wzięło udział blisko 10 000 osób. Mamy nadzieję, że tym razem będzie nas jeszcze więcej!

Koncert będzie okazją, żeby pokazać nowe oblicze chrześcijaństwa. Nie wstydzimy się Jezusa! Chcemy dać się poznać światu i pokazać, że chrześcijanie to nowocześni, pełni entuzjazmu, energii i radości ludzie. Jako chrześcijanie możemy uczyć się od siebie, dzielić się tym, co mamy najlepszego i razem modlić się do naszego Ojca. Dlatego spotykamy się we wspólnocie!

Oprócz świetnej muzyki z mocnym i naprawdę dobrym przesłaniem, będzie wspólna modlitwa i słuchanie Słowa Bożego, okazja do osobistych spotkań i rozmów z ciekawymi ludźmi, zwłaszcza przy stoiskach poszczególnych wspólnot. Będzie można również zakupić płyty z muzyką chrześcijańską, książki i inne materiały. Zapraszamy całe rodziny – to będzie wasze święto – nie zabraknie  atrakcji dla maluchów. Stoiska ze smakołykami będą czekały na wszystkich zainteresowanych.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Światło-Życie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Przewodniczący Parlamentu Europejskiego prof. Jerzy Buzek, abp Metropolita Katowicki Damian Zimoń oraz Moderator Generalny Ruchu Światło-Życie ks. dr Adam Wodarczyk. Patronami medialnymi są: TVP Katowice, Radio Katowice, Gość Niedzielny, Niedziela, Opoka.tv, Jezus.com.pl, Radio Opoka.fm, Chrzescijanin.tv, Magazyn Familia, Franciszkanie.pl, Radio Cel, ccm.pl, Franciszkanie.net, Wiara.pl, Mały Gość Niedzielny, Klub Dobrej Muzyki, Nasze Inspiracje.

23 czerwca 2011, godz. 15.00, WPKiW w Chorzowie, Duży Krąg – nie może Cię tam zabraknąć!

Szczegóły na : www.badzjakjezus.pl

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Archiwum informacji

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9