Czy wiesz, że Jesteś z Miłości?

„Jesteś z Miłości” – to hasło przewodnie pierwszej akcji ewangelizacyjnej nowopowstałej społeczności maryjnej Holy Mary Team.

"W naszym zamierzeniu ta akcja ma uświadomić zabieganym ludziom, często nie widzącym sensu życia, że pochodzą od Boga. Pochodzą od Miłości, i również na ich życie Bóg ma plan pełen miłości" - mówi Piotr Chomicki, założyciel społeczności Holy Mary Team.

„Miłość” w XXI wieku to słowo - delikatnie mówiąc - nadużywane. Wszyscy wszędzie krzyczą do nas o miłości – od bohaterów codziennych seriali, przez polityków uśmiechających się z ekranów telewizorów, po billboardy rozstawione na każdym rogu miasta. W nadmiarze wrażeń, barw i odmian słowa „miłość” przez różne przypadki zagubiło się jego prawdzie znaczenie, prawdziwy jego sens.

Rozpoczynająca się akcja ma zachęcić do odkrycia na nowo nie tylko sensu słowa „miłość”, ale przede wszystkim prawdziwej i jedynej Miłości w ludzkim życiu. Miłości, która nas stworzyła, ale też która umarła za nas na krzyżu. Miłości, która ludzi ukochała. – Wierzymy, że gdy ludzie odkryją na nowo, tę prawdę, że są stworzeni z miłości, a tym samym ich przeznaczeniem jest miłość, zobaczą swoje życie w zupełnie nowym świetle – mówi Piotr Chomicki. 

Ewangelizacja pod hasłem „Jesteś z Miłości” inauguruje działalność nowopowstałej społeczności maryjnej Holy Mary Team, która do głoszenia Jezusa Chrystusa wykorzystuje przede wszystkim nowe media poprzez video, muzykę i niekonwencjonalną grafikę.

Holy Mary Team "Jesteś z miłości" Spot Ewangelizacyjny
Holy Mary Team jest Drużyną Maryi – świecką wspólnotą młodych ludzi, powołaną do ewangelizacji w Internecie.

"Chcemy pobudzać serca, inspirować do przemiany oraz głoszenia PRAWDY! Działamy tak, by każdy spojrzał w głąb siebie i na nowo zobaczył... życie. Chcemy pokazać to prawdziwe ŻYCIE. Chcemy wstrząsnąć, zaskoczyć oraz twórczo pobudzić do działania. Pragniemy docierać do tych katolików, którzy w różnych sytuacjach odrzucają Jezusa lub w sposób letni przeżywają swoją wiarę. Chcemy dotrzeć do młodego i średniego pokolenia, dając świadectwo i inspirując do przemiany" - deklarują inicjatorzy akcji ewangelizacyjnej.

 

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Archiwum informacji

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11