Koronka za konających

Wiesz, że ktoś kogo znasz umiera? Dzwoń do sióstr, a one podejmą modlitwę w jego intencji.

8 maja 2013 br., w uroczystość św. Stanisława BM – patrona Polski, w dniu 145. rocznicy rozpoczęcia pracy apostolskiej Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Krakowie, Zgromadzenie udostępniło numer telefonu: 505 060 205 i formularz na stronie: www.faustyna.pl do zgłaszania osób konających. Na ten numer należy wysyłać sms-y z podaniem imienia osoby, która odchodzi z tego świata, lub wypełnić odpowiedni formularz na stronie: www.faustyna.pl (hasło: Koronka za konających) . Może to uczynić każdy, kto ma telefon komórkowy lub dostęp do internetu i troszczy się o wieczne dobro osób, które odchodzą z tego świata. Po otrzymaniu zgłoszenia system opracowany w Zgromadzeniu Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia automatycznie wyśle tę informację do osób, które w danym dniu i strefie czasowej zadeklarowały modlitewne czuwanie i po otrzymaniu informacji z imieniem konającego odmówienie w jego intencji Koronki do Miłosierdzia Bożego . Więcej informacji na stronie: www.faustyna.pl . Niech w tym dziele w nas i przez nas sławi się Miłosierdzie Boże!

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • PawełP
  14.05.2013 22:10
  Jezus Chrystus do św. Faustyny: „Módl się, ile możesz, za konających, wypraszaj im ufność w Moje miłosierdzie, bo oni najwięcej potrzebują ufności, a najmniej jej mają. Wiedz o tym, że łaska wiecznego zbawienia niektórych dusz w ostatniej chwili zawisła od twojej modlitwy.”


  Jezus Chrystus do św. Faustyny: „Dusze giną mimo mojej gorzkiej męki.” „Utrata każdej duszy pogrąża mnie w śmiertelnym smutku. Zawsze mnie pocieszasz, kiedy się modlisz za grzeszników. Najmilsza Mi jest modlitwa – to modlitwa za nawrócenie dusz grzesznych, wiedz córko Moja, że ta modlitwa zawsze jest wysłuchana.”
 • PawełP
  14.05.2013 22:13
  Jezus Chrystus i św. Faustyna:
  „Córko moja, pomóż mi zbawić pewnego grzesznika konającego; odmów za niego tę koronkę, której cię nauczyłem.
  Kiedy zaczęłam odmawiać tę koronkę [do miłosierdzia Bożego], ujrzałam tego konającego w strasznych mękach i walkach. Bronił go Anioł Stróż, ale był jakby bezsilny wobec wielkości nędzy tej duszy; całe mnóstwo szatanów czekało na tę duszę.
  Jednak podczas odmawiania tej koronki ujrzałam Jezusa [w] takiej postaci, jak jest namalowany na tym obrazie. Te promienie, które wyszły z Serca Jezusa ogarnęły chorego, a moce ciemności uciekły w popłochu. Chory oddał ostatnie tchnienie spokojnie.”

  Jezus Chrystus do św. Faustyny:
  „Wzywaj mojego miłosierdzia dla grzeszników, pragnę ich zbawienia. Kiedy odmówisz tę modlitwę za jakiego grzesznika z sercem skruszonym i wiarą, dam mu łaskę nawrócenia. Modlitewka ta jest następująca:
  O Krwi i Wodo, któraś wytrysnęła z Serca Jezusowego, jako zdrój miłosierdzia dla nas - ufam Tobie.”
 • Moria
  15.05.2013 14:28
  Moria
  Bardzo cenna inicjatywa - śmierć jest naprawdę ważnym momentem, szatan często wtedy przypuszcza atak, każdy potrzebuje wtedy wsparcia modlitewnwgo - a jak nam przekazała św. Faustyna - koronka do miłosierdzia Bożego jest jakby specjalnie na ten moment konania.
 • agata33
  24.06.2015 13:07
  Na pewno warto też odwiedzić tą stronę, tu równiez znajdzeicie taką koronkę http://www.faustyna.pl/zmbm/koronka-do-milosierdzia-bozego/
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Archiwum informacji

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 1 2
  3 4 5 6 7 8 9