Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Szukana fraza:
uporządkuj wyniki:
Wyszukujesz w serwisie kosciol.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
WIARA.PL DODANE 02.04.2009
więcej »
WIARA.PL DODANE 09.07.2009
WIARA.PL DODANE 04.02.2010 AKTUALIZACJA 06.10.2014
GOSC.PL DODANE 19.04.2010
GOSC.PL DODANE 19.09.2012 AKTUALIZACJA 23.09.2012
Anna Kwaśnicka DODANE 26.10.2012 AKTUALIZACJA 07.09.2016
GOSC.PL DODANE 18.11.2012 AKTUALIZACJA 19.11.2012
GOSC.PL DODANE 23.11.2012 AKTUALIZACJA 26.11.2012
GOSC.PL DODANE 31.12.2012 AKTUALIZACJA 08.01.2013
GOSC.PL DODANE 25.07.2013 AKTUALIZACJA 26.07.2013
Chrześcijanin to ktoś, kto patrzy na Jezusa, kto postrzega całe swoje życie w relacji do Jezusa.
W Kościele wspominamy dziś (9 listopada) rocznicę poświęcenia bazyliki laterańskiej.
Szanuj tego, który jest święty – przypomina drugie przykazanie. Wśród różnych grzechów przeciwko Bogu największa odrażę budzi chyba bluźnierstwo.
Mogę o Bogu pięknie mówić. Dla innych najważniejsze będzie i tak to, jak sam Go traktuję.
Caritas Polska o sytuacji i potrzebach mieszkańców zrujnowanej wojną palestyńskiej enklawy.
Dzień ten ustanowił dokładnie przed rokiem papież Franciszek.
Trzygodzinne spotkanie.
W niedzielę 9 listopada w parafiach w całej Polsce wierni będą modlić się za prześladowanych chrześcijan, a zebrane ofiary trafią do ofiar przemocy.
Zostanie opublikowany w trzech językach (angielskim, włoskim i hiszpańskim) na kanałach Vatican News.
Nota doktrynalna dotycząca niektórych tytułów maryjnych odnoszących się do współpracy Maryi w dziele zbawienia.
O miłości do ubogich
Komunikat Zespołu Roboczego Konferencji Episkopatu Polski (KEP) ds. Katechezy Parafialnej i Komisji Wychowania Katolickiego KEP.
Komisja Wychowania Katolickiego KEP apeluje do rodziców o nie wyrażanie zgody na udział ich dzieci w „edukacji zdrowotnej”
ks. Leszek Smoliński
Za oknem listopadowe klimaty, kłębią się poranne i wieczorne mgły, które stanowią utrudnienie dla poruszających się po drogach.
Maria Sołowiej
Jak mawiali nasi mądrzy przodkowie: „od rzemyczka do koniczka.”
Andrzej Macura
Widzieć związek gdzie jest, nie tworzyć go, gdzie go nie ma.
Znajdź różnice, odkryj tajemnice! Ruszyła przedsprzedaż wyjątkowego albumu.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.