Już lepiej z ks. Isakowiczem-Zaleskim

Znajdujący się w szpitalu ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski czuje się już trochę lepiej. Tak zdaje się sugerować nowy wpis na jego blogu.

"Dziś rano, w uroczystość św. Trójcy, pod której wezwaniem jest moja parafia ormiańska w Gliwicach, odbył się kolejny zabieg operacyjny. Przez wkłucie się do tętnicy w lewym udzie z powodzeniem założono w uszkodzonej tętnicy  przy sercu stent  (siatkę ze stali chirurgicznej). Zegarmistrzowska robota.. Gdyby nie to, to już za kilka dni by mnie nie było. Trójcy Najświętszej cześć i chwała! I lekarzom też" - pisze ks. Tadeusz.

Wczoraj na blogu pisał: „Prosto z uroczystości, zorganizowanej wczoraj w Radwanowicach z okazji tak Dnia Brata Alberta, jak i 25-lecia Fundacji im. Brata Alberta, zawieziony zostałem karetką na sygnale na oddział intensywnej terapii szpitala kardiologicznego. Od razu wykonano mi koronografię, polegającą na wbijaniu przewodu z mini kamerką do tętnicy w prawym udzie. Wynik był natychmiastowy: niebezpieczne zwężenie pnia lewej tętnicy.

Po trzech godzinach był drugi zabieg, polegający na próbie umieszczenia w chorej tętnicy sztucznej ścianki. Mimo wysiłku lekarzy jednak to się nie udało, gdyż w tej tętnicy pojawiły się inne problemy. Opieka w szpitalu jest nadzwyczaj dobra. Prawie jak w telewizyjnym serialu. Mam więc nadzieję, że po tej medycznej reperacji powrócę szybko do normalnych zajęć. Najbardziej jednak cieszę się z urlopu, na który w tej sytuacji muszę przymusowo pojechać” - pisał ks. Isakowicz-Zaleski.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Archiwum informacji

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  26 27 28 29 30 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31 1 2 3 4 5 6