Pochowali 2411 resztek ciał ofiar abortera

Trzymał ciała wyabortowanych dzieci w 79 skrzyniach i bagażniku samochodu.

2411 ciał lub części ciał wyabortowanych dzieci, jakie znaleziono w posiadłości abortera Ulricha Klopera, zostało w środę 12 lutego pochowanych na cmentarzu w South Bend w stanie Indiana. Podczas pogrzebu przemawiał prokurator generalny Indiany, Curtis Hill. Pogrzeb poprzedziło nabożeństwo.

Klopfer zmarł 6 września 2019 r. w wieku 79 lat. Na ciała wyabortowanych dzieci natrafili jego krewni, podczas sortowania jego rzeczy, w jego domu w stanie Illinois. Szczątki dzieci były umieszczone w 79 skrzynkach. Później odkryto więcej szczątek w samochodzie Klopfera, w Chicago.

Podczas pochówku, jaki miał miejsce 12 lutego, prokurator generalny Indiany, Curtis Hill zwrócił uwagę, iż udzielając pochówku nienarodzonym  „wypełniamy nasz obowiązek państwa zgodnie z prawem i sumieniem wobec nienarodzonych dzieci, których życie zostało zakończone w klinikach w Fort Wayne, Gary i South Bend”.

Hill nazwał odkrycie szczątek dzieci „przerażającym dla każdego z normalną wrażliwością”. Zasugerował również, że istnieją dowody na to, że niektóre z nienarodzonych dzieci zostały zabite, gdy matki były już w trzecim trymestrze ciąży.

Organizacja Citizens for a Pro-Society Society (CPLS) poinformowała na swojej stronie internetowej, że ciał nie można było zidentyfikować z powodu daleko postępującego rozkładu oraz złego stanu znalezionej dokumentacji.

Nie wiadomo, dlaczego aborter trzymał ciała swoich ofiar. Według Daily Caller, Klopfer prowadził trzy różne punkty aborcyjne w Indianie i wykonał ponad 30 000 aborcji od momentu rozpoczęcia tego procederu w 1974 roku. Jego uprawnienia zostały zawieszone w 2016 roku.

Po znalezieniu resztek wyabortowanych dzieci prezes i dyrektor generalny Indiana Right to Life, Mike Fichter, zwrócił uwagę, iż przypadek Klopfera dowodzi „dlaczego branża aborcyjna musi być poddana największej kontroli".

Dr Monica Migliorino Miller, dyrektor CPLS, w rozmowie z Life Site News przyznała, że już 31 lat temu organizacja odkryła, że setki ciał wyabortowanych przez Klopfera dzieci znaleziono na śmietniku w doku załadunkowym laboratorium Vital Med w Northbrook,w stanie Illinois

„Były to dzieci, które zabił w ośrodku aborcyjnym, w którym wówczas pracował - Fort Wayne Women’s Health Organization. Na wielu torbach z ciałami dzieci zapisano nawet jego imię” - dodaje.

Miller w swoim pamiętniku "Abandoned: The Untold Story of the Abortion Wars" opisywała również jak znajdowano, dokumentowano i udzielano pochówków kolejnym wyabortowanym poronionych dzieciom, które ona i inni działacze prolife znajdywali na śmietnikach w pierwszych dniach zalegalizowanej aborcji.

Poniżej minuta ciszy (13 lutego 2020) ku czci ofiar aborcji, w Izbie Reprezentantów, zgłoszona przez Jackie Walorski, ze stanu Indiana.

Rep. Jackie Walorski Moment of Silence for Abortion Victims

 

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Archiwum informacji

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  1 2 3 4 5 6 7