Pochowali 2411 resztek ciał ofiar abortera

kabe/lifesitenews

dodane 15.02.2020 00:15

Trzymał ciała wyabortowanych dzieci w 79 skrzyniach i bagażniku samochodu.

Pochowali 2411 resztek ciał ofiar abortera Hneryk Przondziono/Foto Gość

2411 ciał lub części ciał wyabortowanych dzieci, jakie znaleziono w posiadłości abortera Ulricha Klopera, zostało w środę 12 lutego pochowanych na cmentarzu w South Bend w stanie Indiana. Podczas pogrzebu przemawiał prokurator generalny Indiany, Curtis Hill. Pogrzeb poprzedziło nabożeństwo.

Klopfer zmarł 6 września 2019 r. w wieku 79 lat. Na ciała wyabortowanych dzieci natrafili jego krewni, podczas sortowania jego rzeczy, w jego domu w stanie Illinois. Szczątki dzieci były umieszczone w 79 skrzynkach. Później odkryto więcej szczątek w samochodzie Klopfera, w Chicago.

Podczas pochówku, jaki miał miejsce 12 lutego, prokurator generalny Indiany, Curtis Hill zwrócił uwagę, iż udzielając pochówku nienarodzonym  „wypełniamy nasz obowiązek państwa zgodnie z prawem i sumieniem wobec nienarodzonych dzieci, których życie zostało zakończone w klinikach w Fort Wayne, Gary i South Bend”.

Hill nazwał odkrycie szczątek dzieci „przerażającym dla każdego z normalną wrażliwością”. Zasugerował również, że istnieją dowody na to, że niektóre z nienarodzonych dzieci zostały zabite, gdy matki były już w trzecim trymestrze ciąży.

Organizacja Citizens for a Pro-Society Society (CPLS) poinformowała na swojej stronie internetowej, że ciał nie można było zidentyfikować z powodu daleko postępującego rozkładu oraz złego stanu znalezionej dokumentacji.

Nie wiadomo, dlaczego aborter trzymał ciała swoich ofiar. Według Daily Caller, Klopfer prowadził trzy różne punkty aborcyjne w Indianie i wykonał ponad 30 000 aborcji od momentu rozpoczęcia tego procederu w 1974 roku. Jego uprawnienia zostały zawieszone w 2016 roku.

Po znalezieniu resztek wyabortowanych dzieci prezes i dyrektor generalny Indiana Right to Life, Mike Fichter, zwrócił uwagę, iż przypadek Klopfera dowodzi „dlaczego branża aborcyjna musi być poddana największej kontroli".

Dr Monica Migliorino Miller, dyrektor CPLS, w rozmowie z Life Site News przyznała, że już 31 lat temu organizacja odkryła, że setki ciał wyabortowanych przez Klopfera dzieci znaleziono na śmietniku w doku załadunkowym laboratorium Vital Med w Northbrook,w stanie Illinois

„Były to dzieci, które zabił w ośrodku aborcyjnym, w którym wówczas pracował - Fort Wayne Women’s Health Organization. Na wielu torbach z ciałami dzieci zapisano nawet jego imię” - dodaje.

Miller w swoim pamiętniku "Abandoned: The Untold Story of the Abortion Wars" opisywała również jak znajdowano, dokumentowano i udzielano pochówków kolejnym wyabortowanym poronionych dzieciom, które ona i inni działacze prolife znajdywali na śmietnikach w pierwszych dniach zalegalizowanej aborcji.

Poniżej minuta ciszy (13 lutego 2020) ku czci ofiar aborcji, w Izbie Reprezentantów, zgłoszona przez Jackie Walorski, ze stanu Indiana.

Rep. Jackie Walorski Moment of Silence for Abortion Victims

 

Tagi: