Rodzice przeciwko homo edukacji dzieci

Katoliccy rodzice w Wielkiej Brytanii podnoszą bunt przeciwko zakusom państwa, które chce coraz bardziej ograniczyć ich prawa w dziedzinie wychowania własnych dzieci.

Chodzi szczególnie o edukację seksualną. Właśnie ukazał się rządowy poradnik instruujący, jak „nie tolerować katolickiej nietolerancji” wobec przedstawicieli środowisk LGTB.

Po zalegalizowaniu w Wielkiej Brytanii związków homoseksualnych i liberalizacji aborcji propaganda LGTB święci w tym kraju swój coraz większy tryumf. W telewizji pojawia się coraz więcej programów pseudo-edukacyjnych tłumaczących dzieciom, jak głoszą, „prawdziwe motywy” chodzenia przez mężczyzn w sukienkach i damskich butach czy całowania się przez dwie kobiety. Rodzice biją na alarm, że próbuje się przepchać jako obowiązującą normę coś, co totalnie niszczy emocjonalny rozwój dziecka i jego psychikę, agresywnie ingerując w jego niewinność. Za nietolerancyjne uznaje się już wypowiedzi o przedmałżeńskiej czystości czy wierności małżeńskiej. A prawo rodziców do decydowania o edukacji swoich dzieci jest coraz mocniej podważane.

Brytyjskie władze zamierzają ograniczyć m.in. prawo rodziców do wypisania dziecka z zajęć edukacji seksualnej tylko do 15 roku życia, czy „innych wyjątkowych okoliczności”, które na razie nie zostały zdefiniowane. Podkreśla się, że każde dziecko musi przejść obowiązkowy program kształcenia LGTB oraz usłyszeć o tym, że „nie wszystkie rodziny są i muszą być takie same”. Katolicki deputowany Edward Leigh bije na alarm, że państwo chce przejąć obowiązki rodziców, by jak najbardziej seksualnie wyedukować ich dzieci.

Tymczasem postępowe środowiska - w imię obrony praw rzekomo prześladowanych homoseksualistów - wyraźnie głoszą, że ci, którzy z religijnego punktu widzenie nie akceptują nauczania o homoseksualizmie, nie mogą mieć najmniejszego wpływu na wychowanie dzieci. Coraz więcej katolickich środowisk zaczyna się mobilizować przeciwko takiemu stawaniu sprawy podkreślając, że stawka w grze jest wysoka. Idzie bowiem o przyszłość kolejnych pokoleń.
 

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
 • andrzej
  12.03.2019 08:43
  Wystarczy zastanowić się co jest podstawową motywacją obrony dzieci (i dorosłych) przed ideologią lgbt-coś-tam - sądzę, że ponadczasowe dobro człowieka i społeczeństwa, a co jest podstawowym motywem wprowadzania tych niby-programów do szkół - sądzę, że chęć wychowania nowego 'wyzwolonego' z wartości pokolenia - czyli łatwego klienta wszelkich podejrzanych instytucji i agencji, których lobbing w tym kierunku jest aż nazbyt widoczny i powinien być coraz szerzej odkrywany.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Archiwum informacji

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  1 2 3 4 5 6 7