Jeśli chcesz możesz wysłać petycję

w sprawie wyraźnego odwołania do Boga i wartości chrześcijańskich w Traktacie Konstytucyjnym Unii Europejskiej

Jeśli chcesz wysłać petycję:

Kliknij tutaj, aby pobrać tekst petycji w formacie worda.

Wpisz na petycji swoje imię i nazwisko, kraj oraz numer dowodu osobistego lub paszportu.

Wyślij ją jako e-mail lub fax do p. Valéry Giscard d’Estaing, przewodniczącego Konwentu (adres i nr poniżej):

E-mail: valery.giscard-destaing@consilium.eu.int (lub valery.giscard-destaing@consilium.eu)
Fax: +322 285 7565

Wyślij kopię petycji pod niżej podane adresy członków prezydium:

Mr Guiliano Amato, E-mail: giuliano.amato@iol.it
Mr John Bruton, E-mail: john.bruton@oireachtas.irlgov.ie
M. Jean Luc Dehaene, E-mail: Jeanluc@dehaene.be jean.luc.dehaene@vilvoorde.be
Mr Alfonso Dastis, E-mail: alfonso.dastis@ue.mae.es
M. Klaus Hänsch, E-mail: khaensch@europarl.eu.int
Mr Henning Christophersen, E-mail: henning.christophersen@kreab.com
M. Georges Papandreou, E-mail: gap@mfa.gr
Mrs Gisela Stuart, E-mail: stuartg@parliament.uk
Mr Ińigo Méndez de Vigo y Montojo, E-mail: imendezdevigo@europarl.eu.int imendezdevigo@pp.es,
M. Michel Barnier, E-mail: michel.barnier@cec.eu.int
M. António Vitorino, E-mail: antonio.vitorino@cec.eu.int
Mr Alojz Peterle, E-mail: alojz.peterle@dz-rs.si
«« | « | 1 | » | »»

aktualna ocena |   |
głosujących |   |
Ocena | bardzo słabe | słabe | średnie | dobre | super |

Pobieranie...

Archiwum informacji

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10