Mężczyzna w Autorytecie

Konferencja Wiary dla mężczyzn.

Co znaczy autorytet mężczyzny, męża, ojca? Jak walczyć z pokusami i je zwyciężać? Jak być przyjacielem? – gościem głównym kolejnej Konferencji Wiary będzie Donald Turbitt – przewodniczący międzynarodowego ruchu Mężczyzn Świętego Józefa w Stanach Zjednoczonych; mąż, ojciec i dziadek.

Zapraszamy w sobotę, 17 października do Domu Parafialnego „Betania” przy parafii św. Tomasza Apostoła na Ursynowie.

- To będzie inspirujące spotkanie o tym, jak działać w autorytecie i co to znaczy z Bożej perspektywy. Jak pokonywać trudności, jak odpowiadać na oczekiwania, jak zwycięsko przechodzić przez próby…  tematy w sam raz dla mężczyzn! – zachęcają koordynatorzy ze Wspólnoty „Chefsiba”.

Donald Turbitt podczas 3 sesji opowie o autorytecie mężczyzny na różnych płaszczyznach. Nasz gość podzieli się także swoim doświadczeniem służby Mężczyzn w Stanach Zjednoczonych.

Do tej pory gośćmi Konferencji Wiary byli: ksiądz dr Peter Hocken, Ralph Martin, ks. Michael White wraz ze świeckim współpracownikiem Brianem Crookiem. Współuczestniczyliśmy również w organizacji konferencji z Charlesem Whiteheadem – „Słowo Mężczyzny”.

Tym razem przylatuje do nas Donald Turbitt - katolicki lider świecki pochodzenia irlandzkiego. Jako biznesmenem i emerytowany strażak ma ogromne doświadczenie w służbie dla Mężczyzn.

Przez dwadzieścia jeden lat służył w straży pożarnej Providence – Rhode Island (przedmieścia Nowego Yorku), później przez 30 lat prowadził własny biznes. Posługa Dona w Kościele jest zróżnicowana. Przez 20 lat był koordynatorem wspólnoty przymierza „God’s Love”. Prowadził misje i konferencje w całej Nowej Anglii, Europie Wschodniej (Polska i Ukraina), Afryce, ostatnio także w Wietnamie i na Syberii. Współtworzy „Renewal Ministry” – Katolicką Koordynację Odnowy Charyzmatycznej w Stanach Zjednoczonych. Don i Pat mieszkają w Glocester, Rhode Island i są członkami parafii Świętego Antoniego w North Providence. Mają troje dzieci i trzynaścioro wnucząt.

Konferencja jest pół dniowa, odbędzie się w godzinach od 9:00 do 13:30; ma charakter darmowy.

Zapraszamy mężczyzn!

Organizatorami Konferencji Wiary są: Wspólnota „Chefsiba”, Mężczyźni Świętego Józefa, Apostolski Ruch Wiary z księżmi Orionistami.

Partnerami wydarzenia są: Zespół ds. Nowej Ewangelizacji, Przymierze Wojowników, Zakon Rycerzy Jana Pawła II, EnChristo, Wspólnota „Galilea” i Mobilna Parafia.

Patronami medialnymi są: Gość Niedzielny, KAI, Radio Warszawa, Miłujcie się!, portale wiara.pl i deon.pl.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Archiwum informacji

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8