Cejrowski: Nie będę prezydentem

"Udzieliłem wywiadu, autoryzowałem każde słowo, zadbałem nawet o to, by wywiad przeprowadzili dwaj uczciwi faceci. Nie przyszło mi do głowy że powinienem autoryzować także tytuł. Mój błąd." - pisze znany podróżnik na swojej stronie internetowej po tym, jak jeden z tygodników opublikował wywiad z jego udziałem pod kontrowersyjnym tytułem.

Zamieszanie powstało po publikacji w tygodniku "Do Rzeczy" wywiadu z Wojciechem Cejrowskim. Na okładce twarz znanego podróżnika i pisarza oraz wielki tytuł "Mógłbym zostać prezydentem".

Choć treść wywiadu została przez Cejrowskiego autoryzowana, to jednak jego zdaniem tytuł ustawia rozumienie całego tekstu.

 - Udzieliłem wywiadu, autoryzowałem każde słowo, zadbałem nawet o to, by wywiad przeprowadzili dwaj uczciwi faceci. Nie przyszło mi do głowy że powinienem autoryzować także tytuł. Mój błąd. - pisze Cejrowski na swojej stronie internetowej. - Ten konkretny tytuł, pozbawione kontekstu słowa o prezydenturze, powoduje, że Czytelnik dochodzi do fałszywego wniosku: WC ma ambicje polityczne. Uprzejmie proszę, by zignorowali Państwo tytuł - krzykliwy i nieprawdziwy - kontynuuje podróżnik.

Znany m.in. z programu "Boso przez świat" Wojciech Cejrowski dementuje w ten sposób rozprzestrzeniające się w sieci po publikacji wywiadu plotki, jakoby miał zamiar włączyć się czynnie w życie polityczne.

- Mam temperament na barykady, nie na urzędy - podsumowuje.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Archiwum informacji

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8