Zmuszanie kierowników aptek do fałszowania dokumentacji, ograniczanie sprzedaży trudno dostępnych żeli antybakteryjnych i wciskanie suplementów jako chroniących przed COVID-19 to praktyki kilku sieci aptecznych - pisze wtorkowy "Dziennik Gazeta Prawna".
Parabanki chwalą się rekordowymi wynikami. Bankowcy: to efekt przeregulowania naszego rynku finansowego - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".
Naukowcy zajmujący się prognozowaniem epidemii w Polsce rekomendują opóźnienie powrotu dzieci do szkół - czytamy w środowym "Dzienniku Gazecie Prawnej".
Rodzice coraz chętniej posyłają swoje dzieci do katolickich szkół. „Dziennik Gazeta Prawna” informuje o większym z roku na rok zainteresowaniu tego typu placówkami.
Wybrukowane skwery i rynki obciążą budżety samorządów, bo nieruchomości gminne także będą podlegać opłacie za zmniejszoną retencję - pisze w środę "Dziennik Gazeta Prawna".
Ponad 100 mln zł miesięcznie kosztuje COVID w służbie zdrowia - mówi w rozmowie na łamach wtorkowego "Dziennika Gazety Prawnej" prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Adam Niedzielski.
Bezpieczeństwo dzieci, nauczycieli i ich rodzin ważniejsze niż stanowisko sanepidu. Szkoły zaczęły samodzielnie decydować o zawieszeniu pracy - czytamy we wtorek w "Dzienniku Gazecie Prawnej".
W szpitalach pojawiają się kłopoty z zaopatrzeniem w tlen. Rząd zastanawia się nad liberalizacją uregulowań dotyczących certyfikacji tego gazu - pisze "Dziennika Gazeta Prawna" w środę.
Sondaż United Surveys dla "DGP" i RMF FM pokazuje, że prowadzi Andrzej Duda, ale przewaga jest w granicach błędu statystycznego - poinformował poniedziałkowy "Dziennik Gazeta Prawna".
Gdyby istniał wybór, 68,4 proc. rodziców wysłałoby dziecko do szkoły od 1 września, a 27,2 proc. - nie - wynika z sondażu dla "Dziennika Gazety Prawnej" i RMF FM.
Św. Leon kierował Kościołem w czasach licznych sporów teologicznych i sporego zamieszania wśród hierarchii kościelnej.