Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
Szczęście tylko w Chrystusie… Komentarze do liturgii i modlitwa wiernych
Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Garść uwag do czytań na XVII niedzielę zwykłą roku C z cyklu „Biblijne konteksty”.
Dziś dumnie tkwię na szczycie – jutro mogę być pokruszonym na wiele kawałków i zawieruszonym wśród innych kamieniem.
Taka do deptania. Taka piękna, gdy pozwolić jej urosnąć.
Patrząc na dzieło poznaje twórcę. I Stwórcę.
Wszystko zaczęło się w piątek 25 lipca...
Zachęcił, by pielęgnowali wiarę poprzez modlitwę, sakramenty i wspólnotę, by nie zostać jedynie „zewnętrznymi chrześcijanami”.
Prefekt Dykasterii Nauki Wiary potwierdza zastosowanie formuły prae oculis habeatur.
"Skupcie się na Chrystusie, aby pokonać logikę świata, fake newsów i frywolności".
Benjamin Netanyahu zadzwonił dziś rano do Leona XIV.
Do wypracowania polityki migracyjnej potrzebny jest w kraju okrągły stół.
Proponowana nowelizacja prawa narusza prawa rodziców i podważa fundamenty ładu moralnego i wspólnotowego.
Wokół nowelizacji ustawy o prawach pacjenta.
Katarzyna Solecka
Luźniej. Na wakacjach, urlopie chcemy jakoś luźniej przeżywać codzienność.
Piotr Drzyzga
Roślinki tu, roślinki tam. Dlaczego jednak akurat te szczególnie przykuwają naszą uwagę?
ks. Leszek Smoliński
Niektóre tematy okazują się dość pojemne. Można byłoby się nimi zachwycać bez końca. Tak dzieje się z krajobrazem.
Sakramenty nie ułatwiają życia, ale czynią je możliwym. I tylko one mogą je takim uczynić.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.