Zakończyła się ogólnopolska sesja KSM

Zakończyła się Ogólnopolska Sesja Zarządów Diecezjalnych Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, poświęcona m.in. podsumowaniu prowadzonych obecnie akcji ogólnopolskich oraz przygotowaniu wakacyjnych dni formacyjnych i szkoleń.

Wiele uwagi poświęcono m.in. „Debatom walentynkowym” poświęconym czystości, jakie odbyły się w większych miastach Polski (m.in. Kraków, Białystok, Zielona Góra), „Urodzinom Bł. Karoliny”, na które 2 sierpnia młodzi ludzie zjadą się do Zabawy, czy też „Grupom Desantowym KSM” odwiedzającym kolejne miejscowości i parafie z zachętą do aktywności lokalnej. Omówiono też kolejny etap ogólnopolskiej akcji „Dlaczego STOP narkotykom?”, jaki zrealizowany został w województwie mazowieckim i warmińsko-mazurskim. Do akcji w najbliższym czasie dołączy również województwo wielkopolskie oraz zachodniopomorskie.

W obradach Stowarzyszenia wzięli udział przedstawiciele zarządów diecezjalnych KSM wraz z asystentami. Joanna Olbert z Akcji Katolickiej przedstawiła szczegóły konkursu pt. ”Prymas Polski kard. August Hlond Bogu i Ojczyźnie”. Podczas niedzielnej Mszy Świętej przewodniczył oraz homilię wygłosił Jego Ekscelencja Ks. Bp Henryk Tomasik. Spotkaniu patronował Miesięcznik Katolicki dla młodzieży "Wzrastanie".

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Archiwum informacji

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8