Apel o modlitwę o prawe sumienia

Tygodnik "Idziemy" zaprasza wiernych do wzięcia udziału w modlitwie o prawe sumienia i światło Ducha Świętego dla wszystkich decydujących w Polsce o prawnej ochronie życia ludzkiego, od poczęcia do naturalnej śmierci. W poniedziałek, 3 października o godz. 12.00, w polskich kościołach zostaną odprawione Msze św. w tej intencji.

- Zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w tej modlitwie. Zachęcamy do przybycia w białych strojach - apelują inicjatorzy.

Abp Henryk Hoser odprawi w tej intencji Mszę św. w katedrze św. Floriana na warszawskiej Pradze. W archikatedrze łódzkiej koncelebrze przewodniczył będzie abp Marek Jędraszewski, a w sanktuarium na Jasnej Górze modlitwę poprowadzi abp Wacław Depo.

«« | « | 1 | » | »»
 • Gość
  03.10.2016 12:07
  A czy Was sumienie nie gryzie, że nie jesteście w stanie realnie pomagać codziennie dzieciom niepełnosprawnym? A będziecie pomagać psychicznie, fizycznie, materialnie kobiecie zgwałconej, która musiała urodzić dziecko swojego oprawcy? Zagwarantujecie, że matka będzie kochała takie dziecko? Czy może to dziecko będzie jej przez całe życie przypominało o gwałcie? Każdy kij ma dwa końce. Zostawcie WYBÓR. Obecna ustawa nie zezwala na aborcję na życzenie. Ale zezwala np. na terminację ciąży z gwałtu bądź jeśli płód rozwija się nieprawidłowo w sposób uniemożliwiający mu żyć samodzielnie poza łonem matki.
 • Darek
  03.10.2016 12:37
  Bez przerwy to samo. Jak czegoś nie widać to tego nie ma. To dzieci do pewnego wieku mają tak, że jak się zakryje zabawkę np. kartką papieru tak, że dziecko przestaje widzieć zabawkę, to ono uważa, że jej nie ma. Niektórzy dorośli to duże dzieci. Bawią się w mamę i tatę choć wcale nie chcą mieć dzieci bo chcą się jeszcze bawić. Jak z tej zabawy coś się chce urodzić to twierdzą, że tam nic takiego nie ma, tylko zlepek tkanek. A jakby co to lepiej uśmiercić niż żeby miało cierpieć dziecko albo jego mama. Ze zwierzętami tak się robi. Może weterynarz powinien się tym zajmować - znaczy usypianiem dzieci, tak na zawsze.
 • Darek
  03.10.2016 12:47
  Zresztą jak ma być równouprawnienie, to także dorosłych ludzi, niechcianych, chorych (tu wpisać powody) usypiać. To czasy niesamowitego zamętu. Żyję na wsi, wśród ludzi normalnych z dziada pradziada. I czasem jak spotkam człowieka postępowego to nie mogę wyjść z zadziwienia, że wszystko ma inaczej "poukładane" w głowie.
 • Gość
  03.10.2016 20:06
  Kiedy patrzę na tę i czy inne feministyczne DEMONstracje to ze smutkiem stwierdzam że prawdziwe jest powiedzenie ze "gdzie diabeł nie może tam kobietę pośle" Szkoda ze takie feministki psują oblicze reszty pięknych kobiet. Mamy wiele świętych kobiet na czele z Maryją.. dlaczego tak jest ze jest tyle zapalczywej i nieracjonalnej nienawiści do dzieci nienarodzonych.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Archiwum informacji

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31 1
  2 3 4 5 6 7 8