Na Woodstock profanują krzyż?

Agresja wobec osób wierzących, promowanie antykoncepcji, alkohol lejący się strumieniami, a także profanowanie krzyża to wszystko dzieje się w trakcie corocznej imprezy Jurka Owsiaka - tak "Gazeta Polska Codziennie" opisuje najnowszą edycję Przystanku Woodstock.

Lewacka ideologia pacyfistyczna, z którą obnoszą się organizatorzy festiwalu, hasła tolerancji i pojednania, nazwa festiwalowych sił porządkowych - Pokojowego patrolu - mają się nijak do tego, co naprawdę dzieje się podczas imprezy w Kostrzynie nad Odrą, twierdzi "GPC", według której na tolerancję nie mogą liczyć tu osoby religijne i wszyscy myślący inaczej niż autorytety promowane przez organizatorów.

Księża i wierni katoliccy odwiedzający namiot religijny Woodstocku spotykają się tam z aktami agresji skierowanymi przeciwko wierze, pisze dalej "GPC" i podaje, że krzyż przy namiocie na Przystanku Jezus jest profanowany. Młodzież rzuca w niego puszkami z piwem, szydzi z symbolu wiary.

Ze spotkania młodzieży z ks. Adamem Bonieckim, "GPC" odnotowała jedynie, że Marianin odpowiadał m.in. na pytanie, czy żałuje, że bronił Nergala. - Nie żałuję niczego, zapewnił. Duchowny starał się wykpić diabelskość przypisywaną Nergalowi. 

 

«« | « | 1 | » | »»
 • Byłem Widziałem
  06.08.2013 16:48
  Na Przystanku byłem po raz 3, jako ewangelizator. Raz zdarzyło się, że jako porządkowi mieliśmy problemy przy krzyżu. Nie zgadzam się z taką opinią. Młodzi i starsi uczestnicy Przystanku Woodstock często przychodzą pod krzyż, klękają, modlą się, płaczą, przyjmują Jezusa do życia. Daleki jestem od chwalenia Woodstocku, ale nie ukazujmy prawdy, której nie ma. Chyba, że idzie o tzw fakt prasowy. Pozdrawiam.
 • śwjacenty
  07.08.2013 10:37
  Jest tak jak zapowiedział Pan Jezus, że będą nas prześladować tak jak Jego. Jednak paradoksalnie te tysiące młodych pogan na Woodstock to wg statystyk kościelnych ochrzczeni i bierzmowani chrześcijanie. Czy nie należy więc wrócić do biblijnych wzorów i chrzcić tych, którzy się nawracają i wyznają grzechy. Dworzanin królowej Etiopii na pytanie czy coś stoi na przeszkodzie, żeby się ochrzcić usłyszał od Filipa, że może jeżeli wierzy. (Dz.Ap 8: 37) Również tylko ci co przyjmowali Słowo (jak w Samarii) byli napełniani Duchem Świętym. Jeżeli się kto nie narodzi na nowo nie może ujrzeć Królestwa Bożego. Nie wejdzie do Królestwa nikt, kto nie odrodził się z wody i z Ducha. (Jan 3:3,5)
 • ds
  07.08.2013 18:27
  na wódczanym przystanku dzieje się dużo złego. Szerzony jest satanizm i zgorszenie młodych. Jeśli pani jest katoliczką to nie można przechodzić do porządku dziennego.
 • Marek Aureliusz
  08.08.2013 17:58
  A właściwie co robią chrześcijanie na pogańskiej imprezie ? przychodzą po to aby prowokować ? no... to jak prowokatorzy będą traktowani ....
  To i impreza z gruntu pogańska, rodowód jeszcze z czasów "dzieci kwiatów "

  Czy chrześcijan stać na to aby posiadać własne tego typu spotkania natury towarzyskiej ?
  to takie trudne ?
  Musza koniecznie "Podwieszać się " w roli
  nieproszonych gości , intruzów,
  A... co to znaczy chrześcijanie ? to uczniowie
  J. Chrystusa ok.?
  Co powinien zrobić w takiej sytuacji uczeń Chrystusa ?
  ... Strzepnąć kurz z sandałów tzn.
  powiedzieć wszystkim "paszoł won"

  U mnie w okolicy nazywa się to honorem .
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Archiwum informacji

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9