Sukces Biblii na Facebooku

Benedyktyni z Tyńca utworzyli stronę popularyzującą Pismo Święte na portalu społecznościowym. To pierwsza taka inicjatywa na świecie - informuje "Dziennik Polski".

Pod koniec ub. roku benedyktyni z Tyńca przygotowali wiernym na Adwent niespodziankę - Biblię Tysiąclecia w wersji audio. W tym roku w czasie wielkopostnych rekolekcji, dzięki mnichom z Tyńca, możemy czytać i dyskutować o Biblii na Facebooku.

Akcja "Pismo Święte w wersji mp3" odniosła ogromny sukces, którego żaden z zakonników nie oczekiwał. Mnisi postanowili pójść za ciosem i utworzyć strony "Pismo Święte w wersji mp3" na Facebooku. Do tej pory na żadnym, popularnym portalu społecznościowym nie było Pisma Świętego i wszystkiego, co jest związane z Biblią.

"To kolejne narzędzie i sposób, dzięki którym można łatwo i szybko dotrzeć do ludzkich serc. Na profilu "Pismo Święte w wersji mp3" codziennie przygotowywane są fragmenty Pisma Świętego, oczywiście w formacie audio, do posłuchania. Dodatkowo umieszczamy komentarze do tekstów biblijnych, nagrane przez wybitnych znawców Pisma Świętego oraz komentarze liturgiczne na każdy dzień. A co najważniejsze - każdy fan profilu "Pismo Święte w mp3" na Facebooku ma możliwość pobrania Biblii Tysiąclecia w całości, oczywiście w wersji do słuchania" - powiedział gazecie ojciec Joachim Zelek.

Strona Biblii w mp3 promowana jest też jako ulubiona na stronie "Gościa Niedzielnego" na Facebooku.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Pobieranie...

  Archiwum informacji

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9