Aby zmienić wielkość tekstu na stronie, przytrzymaj ctrl (na komputerach MAC - cmd) i wciśnij klawisz "+" aż do uzyskania pożądanego efektu.
Aby zmniejszyć - użyj klawisza "-". By wrócić do stanu początkowego, przytrzymaj ctrl (na MAC - cmd) i wciśnij "0".
KAI DODANE 10.04.2019
więcej »
Miłość – drogowskaz wiary. Komentarze do liturgii i modlitwa wiernych.
Garść uwag do czytań na V niedzielę zwykłą roku C z cyklu „Biblijne konteksty”.
Żeby nie zamienić się w maszynę trzeba mieć czas nie tylko wypełniać zadania, ale inne sprawy. Także pielęgnowanie relacji.
To znamienne: nie ma wśród przykazań dekalogu przykazania „pracuj”. Jest „odpocznij”.
Kontrakty z NFZ wystarczają tylko na pokrycie podstawowych kosztów - zwraca uwagę organizacja.
Dziś Międzynarodowy Dzień Modlitwy i Refleksji na temat walki z handlem ludźmi.
Rzym choć zwany jest Wiecznym Miastem, to jednak nieustannie się zmienia. Na przestrzeni wieków zmieniał się też ostatni odcinek drogi do Bazyliki św. Piotra.
O planach udostępnienia zbiorów Ośrodka Dokumentacji i Studium Pontyfikatu Jana Pawła II szerszemu gronu odbiorców i badaczy, mówi w rozmowie z mediami watykańskimi ks. prał. Paweł Ptasznik, przewodniczący Rady Administracyjnej Watykańskiej Fundacji Jana Pawła II. Pod jego kierunkiem w ostatnich dniach obradował w Rzymie zarząd Fundacji, która w Roku Jubileuszowym planuje szereg działań związanych z dziedzictwem papieża Polaka.
W ramach Jubileuszu Wojska, Policji i Służb Mundurowych watykański sekretarz ds. relacji z państwami wziął udział w konferencji „Wojsko dla pokoju”, która odbyła się w Instytucie Francuskim w Rzymie.
Ograniczanie swobody wypowiedzi i penalizowanie tzw "mowy nienawiści" jest rozwiązaniem pozornym.
Coś jakby spis treści :)
Stowarzyszenie Katechetów Świeckich zwraca uwagę na faworyzowanie tzw edukacji zdrowotnej.
Komunikat Prezydium Konferencji Episkopatu Polski.
Maria Sołowiej
Przy dwóch godzinach nadrobienie materiału nie powinno być problemem, przy jednej w tygodniu...
Beata Zajączkowska
Pokój nie może być budowany na wywłaszczeniu i cierpieniu całego narodu.
ks. Włodzimierz Lewandowski
Tym razem nie o trudne, niezrozumiałe przez większość współczesnych słowa chodzi.
Edyta Stein wstąpiła do Karmelu w Kolonii 14 października 1933 roku. "Zostałam powołana do tego cudownego ukrycia, przed wieloma bardziej niż ja godnymi".
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.