Fundacja Małych Stópek: Atak na aplikację "Adoptuj Życie"

Fundacja Małych Stópek poinformowała o ataku hejterów na stworzoną przez nią aplikację „Adoptuj Życie”. Program pełni rolę mobilnego asystenta duchowej adopcji dziecka poczętego.

„Ostatnio odnotowaliśmy zmasowany atak na aplikację ‘Adoptuj Życie’ przez podejrzanych hejterów z Hiszpanii. Sprawa jest poważna, bo aplikacja otrzymała setki negatywnych ocen i spamerskich opinii, a to obniżyło ocenę w Google Play do 1,7” - poinformowała na swoim facebookowym profilu szczecińska organizacja.

Aplikacja „Adoptuj Życie” jest rozwiązaniem przypominającym o podjętym zobowiązaniu modlitewnym, jak i uwrażliwiającym osobę z niej korzystającą na proces rozwoju dziecka poczętego. Wszystko to możliwe jest dzięki niezwykle bogatej grafice, prezentującej rozwój nienarodzonego dziecka tydzień po tygodniu.

W aplikacji na przykład w 3. tygodniu rozwoju posłuchać bicia serduszka malucha, a już w 6. zobaczyć jak jego rozwój wyglądu na zdjęciu USG. Każdego dnia można również przeczytać jedną myśl dziecka na dany dzień. Program przygotowany przez Fundację Małych Stópek, można ściągnąć jak każdą inną aplikację w sklepie Google Play.

Niestety wspomniane działania mogą wpłynąć niekorzystanie na potencjalnych użytkowników aplikacji, którzy chcieliby podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Dlatego Fundacja Małych Stópek zachęca, by każdy, kto pozytywnie ocenia program, wyraził o nim swoją opinię. „Niech dobro zwycięży!” - apeluje.

Bractwo Małych Stópek to nieformalna grupa osób, które łączy idea obrony wartości ludzkiego życia od samego poczęcia aż do naturalnej śmierci oraz godności jego przekazywania. Jego działania sformalizowało powołanie do życia 5 kwietnia 2012 r. Fundacji Małych Stópek.

Misją fundacji jest ochrona każdego nienarodzonego dziecka, bez względu na warunki i okoliczności w jakich się poczęło oraz promocja odpowiedzialnego rodzicielstwa. Działania te są realizowane poprzez edukowanie młodzieży, promowanie wartości ludzkiego życia, formację duchową i intelektualną, jak również poprzez pomoc specjalistyczną i materialną.

«« | « | 1 | » | »»

Reklama

Reklama

Reklama

Archiwum informacji

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11