Kolejna „Randka Małżeńska”

Kolejna edycja akcji „Randka Małżeńska” odbędzie się w kilkunastu miastach Polski. Tym razem organizatorzy nawiązują do mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Stąd tematyka spotkania „Kibicuj rodzinie”. Podczas pierwszej edycji akcji w listopadzie ubiegłego roku, w całej Polsce, w kilkudziesięciu salach kinowych zebrało się osiem tysięcy osób.

„Randka Małżeńska” to nowatorska propozycja spędzenia miłego wieczoru we dwoje. Jest to akcja skierowana przede wszystkim do małżeństw, w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, bez względu na staż. Będzie to okazja, by odkryć moc sakramentalnego „TAK”.

– W czasach, gdy ciągle gdzieś gonimy i nie mamy zbyt wielu możliwości do spędzenia wspólnego wieczoru tylko we dwoje, wyjścia do kina odeszły w niepamięć, nie mówiąc już o spacerze i spokojnej rozmowie, pojawia się Randka Małżeńska - podkreśla koordynatorka projektu Ewelina Podlewska z Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie w Radomiu. Dodaje, że randka stanowi m.in. promocję spotkań małżeńskich w ramach ruchu Światło-Życie.

– Chcemy w atrakcyjnej formie pokazać wartość Dialogu Małżeńskiego. „Komunikacja w małżeństwie” ma być więc słowem kluczowym, które będzie zrozumiałe dla wszystkich – przekonują z kolei Beata i Tomasz Strużanowscy, para krajowa Domowego Kościoła. – Spotkajcie się razem z nami w sali Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu w niedzielę, 25 marca o godz. 16. Obejrzymy wówczas świetny film. Następnie, zamiast szybko wracać do szarej rzeczywistości, będziecie mogli przeżyć ze sobą niezapomniane chwile. Dajcie się ponieść naszej inicjatywie, popracujcie nad relacjami małżeńskimi i niech będzie to pierwsza z wielu waszych Randek Małżeńskich – zachęca Ewelina Podlewska.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o rezerwację na stronie www.kibicujrodzinie.pl.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Reklama

Reklama

Reklama

Archiwum informacji

niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9