Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie kosciol.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
- Biorąc wytrwale, codziennie do rąk paciorki różańca, wygraliście już niejedną batalię o ludzką duszę, skruszyliście już niejedno ludzkie serce, wyprosiliście niejedną łaskę tym, za których się modlicie i Kościołowi świętemu - powiedział bp Waldemar Musioł na pielgrzymce Żywego Różańca.
Po raz dziesiąty, jubileuszowo, zjechali do diecezjalnego sanktuarium członkowie wspólnoty Żywego Różańca.
- Co by to było, gdyby was nie było! Z całego serca za tę gigantyczną modlitwę dziękuję wam! Jesteście cudowni! - mówił bp Edward Dajczak do uczestników dorocznej pielgrzymki różańcowej w Skrzatuszu.
Głównym punktem pielgrzymki była uroczysta Eucharystia sprawowana pod przewodnictwem bp. Marka Mendyka, w której uczestniczyli przedstawiciele róż różańcowych z całej diecezji
Przedstawiciele róż różańcowych przyjechali do bardzkiego sanktuarium spotkać się z Maryją, do której codziennie wznoszą swoje modlitwy.
- Maryja była i jest przewodniczką. Zawsze zwracam się do Niej - mówi pani Weronika.
Przez cały październik w ramach akcji codziennie odmawiany jest cały Różaniec. Jedna osoba modli się jedną dziesiątką. Potrzeba więc 620 osób. Wciąż są wolne miejsca. Intencja jest bardzo ważna.
Po raz siódmy u Matki Bożej Częstochowskiej gościli członkowie i zelatorzy wspólnot z całej Polski. Tym razem "W mocy Ducha Świętego z Pauliną Jaricot".
Po raz siódmy u Matki Bożej Częstochowskiej gościli członkowie i zelatorzy wspólnot z całej Polski. Tym razem "W mocy Ducha Świętego z Pauliną Jaricot".
Małżeński kryzys? Poproście o modlitwę. Róża za małżeństwa "z problemami" już łapie za różaniec.
Jeszcze jako kleryk założył oratorium dla młodzieży i kolegium dla biednych chłopców. Jak to zrobił nie zaniedbując studiów, pozostanie tajemnicą.