Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie kosciol.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Prezes Papieskiej Akademii Mariologicznej zwraca uwagę, że w ostatnim czasie Kościół na nowo docenia objawienia.
Od ubiegłej niedzieli sanktuarium w Lourdes obchodzi jubileusz 160-lecia objawień Matki Bożej. Tym razem jest on poświęcony w sposób szczególny młodym.
Specjalny wysłannik Stolicy Apostolskiej przygląda się pracy duszpasterskiej w miejscu rzekomych objawień Matki Bożej.
Medjugorie jest miejscem, gdzie ludzie doznają pożytku duchowego i powinno być otoczone opieką duszpasterską - mówi arcybiskup, którego papież wysyła z misją do miejsca rzekomych objawień maryjnych.
- Medjugorie jest miejscem, gdzie ludzie doznają pożytku duchowego i powinno być otoczone opieką duszpasterską - mówi arcybiskup, którego papież wysyła z misją do miejsca rzekomych objawień maryjnych.
Znani kompozytorzy współczesnej muzyki poważnej, James MacMillan i Eurico Carrapatoso, przygotują utwory, które będą rozbrzmiewać w Fatimie podczas największych wydarzeń w roku stulecia objawień maryjnych z 1917 r. w tej portugalskiej miejscowości.
„Byłem świadkiem jak prezydent Duda podniósł z ziemi Komunię Świętą. Schronił komunikant w dłoniach. Pamiętam co powiedział wtedy abp Hoser: „To przejmujący znak dla Polski” - wspominał abp Marek Jędraszewski podczas 35. już łódzkich Dialogów w Katedrze.
- Modlę się za tych, którzy prześladują chrześcijan, by Jezus przemienił ich serca - mówi Myrna Nazzour, stygmatyczka z Syrii, i prosi Kraków i całą Polskę o modlitwę za swój kraj.
Myrna Nazzour, stygmatyczka pochodząca z Syrii, po raz kolejny gości w Polsce. Tym razem odwiedziła także Kraków i spotkała się z jego mieszkańcami w parafii Świętego Krzyża.Zdjęcia: Monika Łącka /Foto Gość
Watykan: Jeszcze w tym roku papież otrzyma raport na temat domniemanych objawień
Św. Cyprian był biskupem w niełatwych czasach. III w. po Chrystusie, Afryka Północna. Chrześcijanie raz po raz doświadczali fali rzymskich prześladowań.