Możesz pomóc papieżowi pomagać

Urząd Dobroczynności Apostolskiej odnowił i uaktualnił swoją stronę internetową. Za jej pomocą będzie można także zamawiać pergaminy z papieskim błogosławieństwem. Pieniądze za pergamin są przeznaczane na działalność charytatywną Urzędu.

Urząd Dobroczynności Apostolskiej odnowił i uaktualnił swoją stronę internetową. Za jej pomocą będzie można także zamawiać pergaminy z papieskim błogosławieństwem. Do tej pory otrzymanie takiego błogosławieństwa było możliwe tylko poprzez fax lub osobiste zamówienie w siedzibie Urzędu w Watykanie.

Dzięki nowej procedurze internetowo będzie można wybrać odpowiedni model pergaminu oraz zamówić go i zapłacić przy pomocy karty płatniczej. Osoba prosząca tą drogą o papieskie błogosławieństwo otrzyma najpierw informację zwrotną, aby mogła potwierdzić jego prawidłową treść. Po odbiór pergaminu będzie się można zgłaszać osobiście lub też zamówić jego przysłanie za pośrednictwem firmy wysyłkowej.

Pieniądze za pergamin są przeznaczane na działalność charytatywną Urzędu Dobroczynności Apostolskiej. Dzięki nowej stronie internetowej będzie można również wpłacać własne ofiary, które Papież przekazuje najbardziej potrzebującym.

Strona www.elemosineria.va istnieje także w języku polskim.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Archiwum informacji

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9