Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie kosciol.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Polscy biskupi całym sercem wspierają zapoczątkowaną przez Ojca Świętego Franciszka inicjatywę „24 godziny dla Pana” – powiedział rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik. W piątek i sobotę przed IV Niedzielą Wielkiego Postu w wielu kościołach na całym świecie będzie możliwość adoracji i spowiedzi przez całą dobę.
Ksiądz używający komórki podczas spowiedzi dopuszcza się poważnego nadużycia. Niewyobrażalne jest, by w czasie sakramentu pokuty spowiednik równocześnie korzystał z mediów społecznościowych czy pisał SMS-y.
Przybliża i wyjaśnia o. Hieronim Stypa OFM, doktor teologii moralnej. Wbrew pozorom tekst nie tylko dla panów!
I czym różnią się w tym względzie od mężczyzn? Przybliża i wyjaśnia o. Hieronim Stypa OFM, doktor teologii moralnej. Wbrew pozorom tekst nie tylko dla pań!
Boimy się tego, czego nie znamy. Z czym nie jesteśmy oswojeni. Trochę jak z pierwszym smartfonem, komputerem, wyprawą samolotem, czy bankomatem.
Kardynał Mauro Piacenza do spowiedników na Adwent 2017.
To jedna z kilku kontrowersyjnych propozycji tego gremium w walce z pedofilią.
Ponad 200 parafii wzięło udział w Nocy Konfesjonałów.
Kolejny raz w Polsce zostaną zorganizowane Noce Konfesjonałów. To świetna inicjatywa, by podsumować i przypieczętować to, jak przeżyliśmy Wielki Post.
Uwalniający egzorcyzm.
Św. Nicefor przyszedł na świat około 758 roku. Jego rodzice zaliczali się do najbogatszych mieszkańców Konstantynopola.