Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie kosciol.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
W samym Lublinie kilkanaście skrzyżowań, w diecezji kilkadziesiąt, w Polsce - tysiące, zgromadziło na modlitwie ludzi, którzy w ten sposób polecali Bożemu Miłosierdziu swoje miejscowości.
W Koszalinie zaiskrzyło m.in. przed Domem Miłosierdzia, gdzie na modlitwie zgromadziło się kilkadziesiąt osób.
We wtorek o godz. 15.00, w 180 miastach w całej Polsce, wierni spotkają się przy kościołach, na skrzyżowaniach ulic i innych miejscach, by wspólnie odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego w ramach akcji "Koronka na ulicach miast".
Już niespełna tydzień został do wydarzenia nazywanego "Iskrą Bożego Miłosierdzia", czyli wielkiej modlitwy na ulicach miast i wsi. Od wielu lat 28 września ludzie wychodzą na skrzyżowania, by oddać swoją miejscowość Bożemu miłosierdziu.
Za pokój w Ukrainie, za "oddalenie pandemii koronawirusa i przestrzeganie przez wszystkich rządzących należnych praw i wolności obywatelskich" oraz "aby sprawowanie władzy traktowali jako służbę na rzecz wspólnego dobra" 28 września o godz. 15.00 będą się modlić Koronką do Miłosierdzia Bożego uczestnicy akcji modlitewnej "Koronka na ulicach miast".
Polska. Gdańsk. Emaus. Plac przed kościołem pw. św. Franciszka z Asyżu. Godzina 15.00 – jedno z tysięcy miejsc, które uczestniczyło w "Koronce na ulicach świata".
Zatrzymali się na środku ulicy na kwadrans. W centrum miasta rozbłysła Iskra Miłosierdzia.
O godzinie 15.00 na skrzyżowaniach ulic, placach i innych miejscach publicznych spotykamy się, by wspólnie wypraszać Boże miłosierdzie dla świata.
Zespół "Iskra Bożego Miłosierdzia" zaprasza do odważnej modlitewnej akcji.
W wielu miastach Polski i nie tylko Polski zorganizowano dziś kolejną edycję akcji "Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata". Oto nasz stale poszerzany raport z tych wydarzeń.
Można przypuszczać, że pragnienie porzucenia stanu świeckiego na rzecz kapłańskiego św. Hugon odziedziczył po ojcu.