Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukujesz w serwisie kosciol.wiara.pl
wyszukaj we wszystkich serwisach wiara.pl » | wybierz inny serwis »
Podczas gdy maturzyści są w trakcie egzaminów i podejmowania ważnych decyzji, klerycy i przełożeni koszalińskiego seminarium wyruszyli pieszo z Góry Chełmskiej na Górę Polanowską, aby modlić się za powołanych.
Na Świętej Górze Polanowskiej odbyło się kolejne spotkanie dla mężczyzn, którego gościem tym razem był ks. Tomasz Kancelarczyk ze Szczecina, znany działacz pro-life, założyciel Fundacji Małych Stópek.
Pielgrzymka odbyła się 21 czerwca.
Odbyła się jednak w zmienionej formie. Pielgrzymi trasę z Góry Chełmskiej na Świętą Górę Polanowską pokonali autokarem. Pieszo podeszli jedynie pod samą pustelnię.
Hierarcha przypominał o tym na Świętej Górze Polanowskiej, gdzie rozpoczął się w diecezji Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Przestrzegał również przed występowaniem przeciwko papieżowi Franciszkowi.
Na Świętej Górze Polanowskiej członkowie ormiańskiej diaspory oraz ich polscy przyjaciele modlili się i bawili występach zespołu z Gruzji.
Zjeżdżają się na Górę Polanowską, żeby modlić się przy chaczkarze, ale także po to, by świętować razem z polskimi sąsiadami. Po raz czwarty członkowie diaspory z ambasadorem Republiki Armenii w Polsce na czele wzięli udział w Pielgrzymce Ormian.
Spotkanie odbyło się 2 czerwca. Wzięło w nim udział ok. 150 osób.
Na Świętej Górze Polanowskiej spotkali się Ormianie mieszkający w Polsce. Była modlitwa i wspólna biesiada przy tradycyjnych potrawach.
Po raz trzeci Kaszubi zjechali na Świętą Górę Polanowską.
W życiu doczesnym przegrał. Swoi go odrzucili, car wygnał. Wierzył w niego Słowacki.