Komentarze 1
 • Marek Aureliusz
  23.10.2019 16:52
  Jedno ze słów jest tutaj kluczem , raczyła Pani użyć słowa WYTRWALE , to wtedy kiedy mawiała Pani postawę środowisk LGBT , no dobrze ale dlaczego mawia Pani postawę OBCYCH nie naszą , kościelną , czy równie wytrwale bronimy naszych rodzin ? Każdy kto odwiedzi tą Stronę , jeśli jest wierzący to cóż , jego do postawy wartości nie trzeba przekonywać , więc po co ten tekst ?

  Myślę , raczej czuję ,że kobieca intuicja podpowiada Pani ,ze cos tutaj nie "halo " ze owa wytrwałość organizacyjna LGBT NIE MA ODPOWIEDNIKA PO NASZEJ STRONIE , oni są po prostu ZORGANIZOWANI .


  Ze "złotych myśl " posła S. Neumana : każde pospolite ruszenie przegra ze wojskiem zaciężnym ...i to jest prawda , to nie jeden raz w historii Rzeczypospolitej szlacheckiej bywało , najmocniej przy potopie szwedzkim czy powstaniu Chmielnickiego . Więc może zastanówmy się JAKIE STRUKTURY MA LAIKAT ...żadne ? więc jak to się mówi "jesteśmy w domu " 99, 7 % populacji kościoła to "cywilbanda " wiec tą wojnę z LGBT w końcowym rozrachunku przegramy , tak mówi nauka ,tak musi być , JEDNORAZOWE wstąpienie abpa J. list pasterski czy jednorazowe wiece , pochody nie zastąpią systematycznej pracy a to oni jak raczyła Pani zauważyć nad nami w tym elemencie górują .

  Podziwiam Pani zdolności dyplomatyczne , wiem , wiem tez miałem swoich szefów , musiałaby Pani napisać cierpkie słowa o stanie kościoła , o jego niezdolności do długotrwałego wysiłku społecznego ja bym powiedział uwiądzie społecznym ] więc pisze Pani o… obcych , ja tych obciążeń nie mam więc piszę : JAK EP NIE WEŹMIE SIĘ DO ROBOTY TO NIECH SZYJE SOBE JUŻ BIAŁE FLAGI jak jego koledzy w innych krajach … a przy okazji niech sięgnie do ST w temacie jak się zarządza wspólnotą religijną . Dlaczego EP a nie my ? bo on ma WLADZĘ POTRZEBNĄ DO MODULOWANIA STRUKTUR , ani Pani , ani ja ani Czytelnicy . Nikt inny nie będzie tez ponosił odpowiedzialności przed Bogiem i historią , tylko EP. Więcej mu dano więcej będzie się wymagać .
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

  Archiwum informacji

  niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11