Światowe Spotkanie Rodzin szuka wolontariuszy

jk /WMOF2018

publikacja 05.12.2017 10:00

Wolontariat jest dostępny tylko dla osób mieszkających w Irlandii, ale w rozpropagowaniu informacji pomóc może każdy.

Światowe Spotkanie Rodzin szuka wolontariuszy WMOF2018 Światowe Spotkanie Rodzin szuka wolontariuszy i prosi o pomoc

Dziś obchodzimy (ustalony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ) Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Światowe Spotkanie Rodzin 2018 w Dublinie potrzebuje wolontariuszy i prosi internautów o pomoc.

Światowe Spotkanie Rodzin szuka wolontariuszy   WMOF2018 Potrzebujemy tysięcy wolontariuszy, aby pomóc w zorganizowaniu Światowego Spotkania Rodzin 2018, a Ty możesz pomóc nam rozpowszechniać informacje - napisali organizatorzy. W jaki sposób? Robiąc sobie zdjęcie z hasłem Volunteer for #WMOF2018 (podobne do pokazanego obok) i udostępniając je na FB, Twitterze, Instagramie lub w innych mediach społecznościowych. 

Można również wysłać swoje zdjęcie mailem na TEN adres. 

Wolontariat WMOF wymaga weryfikacji i szkolenia, zatem jest dostępny tylko dla osób mieszkających w Irlandii, ale nie ma żadnych innych ograniczeń. Nie jest konieczne żadne wcześniejsze doświadczenie z zakresu wolontariatu, a zajęcie znajdzie się dla wszystkich, w różnych dziedzinach, od logistyki po liturgię i od tłumaczeń po transport. Zgłoszenie można wysłać na stronie: www.worldmeeting2018.ie/Volunteer 

Osoby, które nie mieszkają w Irlandii, nie mogą się zarejestrować, ale mogą pomóc promować akcję (o co organizatorzy bardzo proszą).

Światowe Spotkanie Rodzin 2018 odbędzie się w Dublinie w dniach 21-26.08. 2018 roku.