Bóg w wielkim mieście

Joanna M. Kociszewska

publikacja 06.04.2017 06:00

Książka, która może być pomocą dla wszystkich, którym wydaje się, że Bóg i sukces, Bóg i show-biznes są nie do pogodzenia.

Bóg w wielkim mieście e.wydawnictwowam.pl Katarzyna Olubińska: "Bóg w wielkim mieście"

Znani, lubiani. Dziennikarze, ludzie show-biznesu, sportowcy, blogerzy, modelki... Ludzie, którzy osiągnęli w życiu sukces. W tej książce łączy ich jedno: Bóg. Bóg, którego spotkali, którym żyją, któremu wierzą i którego potrzebują.

Katarzyna Olubińska przeprowadziła szereg szczerych rozmów o Bogu i wierze. Rozmów, które zaprzeczają stereotypom, że Bóg i Kościół do sukcesu nie pasują. Rozmów, które pokazują, że dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych.

Droga jej rozmówców do wiary była różna. Ale spotkanie z Nim zmienia jakość ich życia. Bez względu na kaliber wydarzeń, z którymi przychodzi się zmierzyć, bez względu na skalę wyzwań, nie są w tym sami.

Książka, która może być pomocą dla wszystkich, którym wydaje się, że Bóg i sukces, Bóg i show-biznes, Bóg i wielkie miasto są nie do pogodzenia. Nie, nie trzeba porzucać Boga marząc o sukcesie. Co więcej: nie warto. Ale też: nie trzeba porzucać marzeń ze względu na Boga. Nie ma powodu chować się i ukrywać. To On daje nam marzenia...

A jeśli dziś mimo sukcesu czujesz pustkę, pamiętaj, że choćbyś odszedł bardzo daleko On zawsze jest blisko. I zawsze usłyszy wołanie.

 

Katarzyna Olubińska: "Bóg w wielkim mieście". Wydawnictwo WAM

 

Książkę można wygrać w naszym konkursie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Każda z opowieści zawartych w książce rozpoczyna się cytatem biblijnym - swoistym mottem. Podaj cytat z Pisma Świętego, który w Twoim życiu jest (lub był) najważniejszy.

Dziękujemy za wszystkie przysłane fragmenty,