Zadzwoń do posła!

Los nienarodzonych zależy od posłów PO. Pomóż im podjąć właściwą decyzję.

Reklama

  MAREK PIEKARA/GN W środę w Sejmie odbędzie się głosowanie nad projektem ustawy zakazującej zabijania nienarodzonych ze względów eugenicznych. O jego wyniku zadecydują głosy posłów Platformy Obywatelskiej. Możesz pomóc im w dokonaniu dobrego wyboru. Znajdź poniżej kontakt do posłów ze swojego regionu. Zadzwoń lub napisz e-mail i zapytaj, jak zamierzają głosować. Przypomnij im również, że mordowanie nienarodzonych to nieludzkie barbarzyństwo.

ZACHODNIOPOMORSKIE

Bartosz Arłukowicz
Bartosz.Arlukowicz@sejm.pl
(91) 483-22-12

Stanisław Gawłowski
stanislaw.gawlowski@sejm.pl
Tel.: (094) 317-03-02

Marek Hok
Marek.Hok@sejm.pl

Magdalena Kochan
magdalena.kochan@sejm.pl
facebook.com/kochan.magdalena
tel./fax 91 407 22 61

Arkadiusz Litwiński
Arkadiusz.Litwinski@platforma.org
facebook.com/arkadiusz.litwinski

Zofia Ławrynowicz
zofia.lawrynowicz@sejm.pl
tel. (91) 577-10-60

Konstanty Oświęcimski
Konstanty.Oswiecimski@sejm.pl

Wiesław Suchowiejko
biuro.suchowiejko@gmail.com
(94) 71 272 40

Paweł Suski
poselwalcz@o2.pl
(67) 258-94-82

Renata Zaremba
Renata.Zaremba@sejm.pl
(91) 484-10-43

Ewa Żmuda-Trzebiatowska
Ewa.Zmuda-Trzebiatowska@sejm.pl

 

POMORSKIE:

Tadeusz Aziewicz
Tadeusz.Aziewicz@sejm.pl

Marek Biernacki
marek.biernacki@sejm.pl
(58) 6206168

Leszek Blanik
Leszek.Blanik@sejm.pl

Jerzy Borowczak
joanna.umbras@jerzy-borowczak.pl
andrzej.prus@jerzy-borowczak.pl
beata.jankowiak@jerzy-borowczak.pl
(58) 325-54-36

Jerzy Budnik
Jerzy.Budnik@sejm.pl
(58) 672-77-00

Iwona Guzowska
iwona.guzowska@sejm.pl
691 740 120
691 740 150
58 341 97 03

Katarzyna Hall
Katarzyna.Hall@sejm.pl

Teresa Hoppe
Teresa.Hoppe@sejm.pl
info@teresahoppe.com
(58) 622-20-26

Krystyna Kłosin
biuroposelskie@klosin.pl
dgrunholz@klosin.pl
bopajdowski@klosin.pl
783 159 594
723 281 778
58 572 39 28

Zbigniew Konwiński
Zbigniew.Konwinski@sejm.pl
(59) 842-20-32
(58) 741-61-51

Jerzy Kozdroń
Jerzy.Kozdron@sejm.pl
515-042-686
501-821-134

Stanisław Lamczyk
stanislaw.lamczyk@sejm.pl
503 187 421
58 736 63 73

Sławomir Neumann
posel@neumannslawomir.pl
(0-58) 536 83 61

Sławomir Nowak
Slawomir.Nowak@sejm.pl
58 767 72 40

Kazimierz Plocke
kazimierz@plocke.pl
58 774 64 45

Agnieszka Pomaska
agnieszka.pomaska@sejm.pl
58 767 72 40

 

WARMIŃSKO-MAZURSKIE:

Beata Bublewicz
beata.bublewicz@sejm.pl
89 527 77 00

Janusz Cichoń
biuro@januszcichon.pl
89 527 75 07
503 156 083
504 250 856

Piotr Cieśliński
piotr.cieslinski@sejm.pl
89 511 93 19
55 642 47 46
604 259 472

Elżbieta Gelert
elblagwsejmie@gmail.com
(55) 642-47-46
531-089-650

Andrzej Orzechowski
andrzej.orzechowski@sejm.pl
87 621 00 28

Paweł Papke
Pawel.Papke@sejm.pl

Lidia Staroń
Lidia.Staron@sejm.pl
89 527 92 37

Miron Sycz
biuro@mironsycz.pl
(89) 762-10-10

Adam Żyliński
Adam.Zylinski@sejm.pl
a.zylinski@wp.pl
(89) 646-84-39

 

PODLASKIE:

Bożena Kamińska
biuro@bozenakaminska.pl
87 567 20 78

Barbara Kudrycka
biuro@kudrycka.pl
(85) 744 72 32

Damian Raczkowski
biuro@damianraczkowski.pl
maslowska@damianraczkowski.pl
(85) 746 15 35

Robert Tyszkiewicz
robert.tyszkiewicz@sejm.pl
85 732 63 29
661 975 460

Jacek Żalek
biuroposelskie@jacekzalek.pl
biuroposelskie.lomza@jacekzalek.pl
85 874 42 87

 

LUBUSKIE:

Bożena Bukiewicz
Bozenna.Bukiewicz@sejm.pl
68 324 00 79

Witold Pahl
Witold.Pahl@sejm.pl
(95) 781 99 03

Krystyna Sibińska
biuro@krystynasibinska.pl
95 7388 388

Bożena Sławiak
bozena.slawiak@sejm.pl
95 755 0270

Waldemar Sługocki
kontakt@waldemarslugocki.pl
68 453 22 17

Stefan Niesiołowski
Stefan.Niesiolowski@sejm.pl

 

WIELKOPOLSKIE:

Małgorzata Adamczak
posel@malgorzataadamczak.pl
martaapolinarska_20@wp.pl
504 244 065
504 255 022

Paweł Arndt
Pawel.Arndt@sejm.pl
Pawel.Arndt@sejm.pl
(61) 426-24-36

Łukasz Borowiak
biuroparlamentarne.po.leszno@wp.pl
512 301 277
65 520 26 79

Waldy Dzikowski
biuro@waldydzikowski.pl
507 023 269
(61) 8 427 223

Arkady Fiedler
lancmanski.biuro@op.pl
malanowski.biuro@op.pl
602 457 633
(61) 848 05 03

Rafał Grupiński
biuro@grupinski.pl
rafal.grupinski@sejm.pl
797 586 627
609 668 788

Maria Janyska
Maria.Janyska@sejm.pl
biuro@mjanyska.pl
607 805 037
67 262 93 59

Agnieszka Kozłowska-Rajewicz
biuro@kozlowska-rajewicz.pl
61 842 72 23
504 257 682

Killion Munyama
Killion.Munyama@sejm.pl
(61) 444-82-73

Tomasz Nowak
biuro@tomasz-nowak.pl
biuro-po-konin@tlen.pl
63 243 83 24

Maciej Orzechowski
biuro@maciejorzechowski.pl
maciej.orzechowski@sejm.pl
62 725 24 24
509 768 242
500 187 377
605 377 554

Krystyna Poślednia
Krystyna.Poslednia@sejm.pl
61 4367 881

Jakub Rutnicki
Jakub.Rutnicki@sejm.pl
biuro@jakubrutnicki.pl
(61) 292-25-01

Adam Szejnfeld
biuro@szejnfeld.pl
602 738 542
(67) 212 51 35

Bożena Szydłowska
bozena.szydlowska@sejm.pl
natalia.nowacka87@gmail.com
mikolajn@gmail.com
mikolaj@wojtasiak.pl
509 722 655
61 662 80 97

Jacek Tomczak
Jacek.Tomczak@sejm.pl
(61) 842-67-91

Mariusz Witczak
slawomir.chrzanowski@platforma.org
Mariusz.Witczak@sejm.pl
62 501 50 66
601 858 137
508 308 193
512 239 539

Wojciech Ziemniak
wojciech@ziemniak.pl
65 512 03 75
503 188 839
503 188 846

 

KUJAWSKO-POMORSKIE:

Krzysztof Brejza
krzysztof.brejza@sejm.pl
52 355 05 06

Janusz Dzięcioł
janusz.dzieciol@sejm.pl
(56) 46 212 52

Jarosław Katulski
jaroslaw.katulski@sejm.pl
504 258 860
504 258 877

Domicela Kopaczewska
Domicela.Kopaczewska@sejm.pl
54 232 16 04

Iwona Kozłowska
Iwona.Kozlowska@sejm.pl
(52) 320-40-84

Tomasz Lenz
tomasz.lenz@sejm.pl
56 621 06 15

Antoni Mężydło
Antoni.Mezydlo@sejm.pl
604-554-282

Paweł Olszewski
pawel.olszewski@sejm.pl
(52) 322 65 56

Teresa Piotrowska
Teresa.Piotrowska@sejm.pl
(52) 345 07 66
503 167 089

Radosław Sikorski
biuro@radeksikorski.pl
601 695 400

Tomasz Szymański
kontakt@tomaszszymanski.pl
56 642 94 31

Marek Wojtkowski
Marek.Wojtkowski@sejm.pl
(54) 232-20-33

 

ŁÓDZKIE:

Andrzej Biernat
a.biernat@platformapabianice.pl
andrzej.biernat@sejm.pl
biuropo@wp.pl
po_wieruszow@op.pl
42 213 04 79

Artur Dunin
artur.dunin@sejm.pl
42 716 06 36

John Godson
biuro@johngodson.pl
42 2035010

Cezary Grabarczyk
Cezary.Grabarczyk@sejm.pl
42 631 07 12

Agnieszka Hanajczyk
biuro@hanajczyk.pl
504 23 88 98
(42) 715 10 72

Krzysztof Kwiatkowski
Krzysztof.Kwiatkowski@sejm.pl
42 632 48 02

Małgorzata Niemczyk
kontakt@malgorzataniemczyk.pl

Elżbieta Radziszewska
Elzbieta.Radziszewska@sejm.pl
(44) 649-78-27

Dorota Rutkowska
biuro@dorotarutkowska.pl
(46) 880 92 18
607 337 673

Iwona Śledzińska-Katarasińska
iwona.sledzinska-katarasinska@sejm.pl
paulina.naze@sledzinska-katarasinska.pl
604 100 555
666 013 111

Cezary Tomczyk
Cezary.Tomczyk@sejm.pl
(43) 826-33-31

 

MAZOWIECKIE:

Barbara Czaplicka
Barbara.Czaplicka@sejm.pl
(22) 622-14-81
515-070-603

Czesław Czechyra
electus@mp.pl
Czeslaw.Czechyra@sejm.pl
48 611 21 82

Alicja Dąbrowska
biuro@alicjadabrowska.pl
(22) 670 05 20

Zenon Durka
durka.biuro@tlen.pl
prasa.durka@tlen.pl
22 784 10 00

Joanna Fabisiak
Joanna.Fabisiak@sejm.pl
22 828 – 63 79

Elżbieta Gapińska
e.gapinska@wp.pl
biuroposelskie.gapinska@gmail.com
(24) 231-64-38

Andrzej Halicki
andrzej.halicki@sejm.pl
22 828 15 66

Leszek Jastrzębski
leszek.jastrzebski@platforma.org
(22) 628 04 68

Andrzej Kania
andrzej.kania@sejm.pl
(29) 760-67-74

Małgorzata Kidawa-Błońska
Malgorzata.Kidawa-Blonska@sejm.pl
mateusz.stepien@me.com
668 677 470
(22) 622-60-33

Marcin Kierwiński
biuro@kierwinski.pl
22 290 51 29

Ewa Kopacz
Ewa.Kopacz@sejm.pl
(48) 384-60-80

Roman Kosecki
Roman.Kosecki@sejm.pl
(22) 827-60-25

Jacek Kozaczyński
Jacek.Kozaczynski@sejm.pl
(25) 644-38-30

Mirosław Koźlakiewicz
biuro@kozlakiewicz.pl
arkadiuszklimczak@interia.pl
po.zuromin@interia.pl
23 673 92 57

Ligia Krajewska
Ligia.Krajewska@sejm.pl
(22) 290 51 29
502 447 452

Czesław Mroczek
biuro@czeslawmroczek.pl
(025) 758-91-75

Alicja Olechowska
Alicja.Olechowska@sejm.pl
(22) 621-02-69

Julia Pitera
julia.pitera@sejm.pl
22 826 41 93

Michał Szczerba
Michal.Szczerba@sejm.pl
(0-22) 828 09 52

Marcin Święcicki
m.swiecicki@melog.com
(22) 692-72-27

Donald Tusk
biuro.tusk@op.pl
donald.tusk@sejm.pl
(22) 402-42-11
(58) 301-90-31

Jan Vincent-Rostowski
(22) 625-03-80

Radosław Witkowski
Radoslaw.Witkowski@sejm.pl
(48) 363 28 40

Jadwiga Zakrzewska
Jadwiga.Zakrzewska@sejm.pl
(22) 775 30 27

 

LUBELSKIE:

Magdalena Gąsior-Marek
magdalena.gasior-marek@sejm.pl
81 532 10 22

Mariusz Grad
Mariusz.Grad@sejm.pl
(84) 664-40-44

Włodzimierz Karpiński
biuro@wkarpinski.pl
(81) 532 37 69

Cezary Kucharski
bp.lukow_ck@wp.pl
(25) 751-50-99

Joanna Mucha
biuro@joannamucha.pl
81 532 12 72
505 871 813

Grzegorz Raniewicz
Grzegorz.Raniewicz@sejm.pl
722-140-599

Stanisław Żmijan
Stanislaw.Zmijan@sejm.pl
(83) 343-40-75

 

DOLNOŚLĄSKIE:

Jarosław Charłampowicz
Jaroslaw.Charlampowicz@sejm.pl
(71) 335-77-68

Zofia Czernow
Zofia.Czernow@sejm.pl
883-132-179
(75) 718-64-89

Ewa Drozd
Ewa.Drozd@sejm.pl
(76) 833-30-62

Stanisław Huskowski
posel@huskowski.eu
71 3410310

Michał Jaros
media@michaljaros.pl
(71) 343-01-46

Roman Kaczor
Roman.Kaczor@sejm.pl
(71) 303-00-28

Agnieszka Kołacz-Leszczyńska
Agnieszka.Kolacz-Leszczynska@sejm.pl
(74) 666-35-36

Robert Kropiwnicki
robert.kropiwnicki@sejm.pl
[76] 856 03 06

Marek Łapiński
Marek.Lapinski@sejm.pl
(71) 735-18-80

Izabela Mrzygłocka
h.rzepecka@mrzyglocka.pl
a.dzygala@mrzyglocka.pl
74 842 37 53

Sławomir Piechota
piechota@piechota.info.pl
71 3410310

Grzegorz Schetyna
biuro@schetyna.pl
(71) 343-40-30

Tomasz Smolarz
tomasz.smolarz@sejm.pl
74 837 52 82
504 243 306

Jakub Szulc
biuro@jszulc.pl
74 865 90 65

Monika Wielichowska
biuroposelskie@monikawielichowska.pl
(74) 872 16 03

Norbert Wojnarowski
Norbert.Wojnarowski@sejm.pl
majka.biuro@gmail.com
(76) 746-42-15

Ewa Wolak
ewa.wolak@sejm.pl
(071) 344 55 84

Bogdan Zdrojewski
Bogdan.Zdrojewski@sejm.pl
biuro@zdrojewski-bogdan.pl
(71) 343-04-41

Maciej Zieliński
maciej.zielinski@sejm.pl
71 337 53 99

 

OPOLSKIE:

Andrzej Buła
Andrzej.Bula@sejm.pl
biuroposelskiekluczbork@op.pl
(77) 447-45-54

Tadeusz Jarmuziewicz
Tadeusz.Jarmuziewicz@sejm.pl
biuro@jarmuziewicz.pl
(77) 456-51-00

Brygida Kolenda-Łabuś
biuroposelskie.kolenda.labus@op.pl
Brygida.Kolenda-Labus@sejm.pl
77 333-50-35

Leszek Korzeniowski
Leszek.Korzeniowski@sejm.pl
eljado@wp.pl
(77) 456-57-90

Rajmund Miller
posel_nysa@interia.pl
(77) 427-80-12

Janina Okrągły
djanczak@okragly.pl
Janina.Okragly@sejm.pl
biuroposelskie@okragly.pl
(77) 887-21-11

 

ŚLĄSKIE:

Jacek Brzezinka
Jacek.Brzezinka@sejm.pl
biuro@jacekbrzezinka.pl
regionalne.slask@gmail.com
(32) 280-22-06

Borys Budka
poczta@borysbudka.pl
501 189 299

Krzysztof Gadowski
biuro@gadowski.pl
krzysztof.gadowski@sejm.pl
32 475 40 55

Andrzej Gałażewski
biuro@galazewski.pl
607 878 200

Czesław Gluza
czeslaw.gluza@sejm.pl
33 851 39 26
533 303 720

Tomasz Głogowski
tomasz@glogowski.pl
32 768 86 11

Jan Kaźmierczak
biuro@jankazmierczak.pl
(32) 230 09 25
503 187 478

Ewa Kołodziej
ewa.kolodziej@sejm.pl
biuro.tychy@g.pl
(32) 257-00-01

Sławomir Kowalski
slawomir.kowalski@sejm.pl
33 819 2054

Marek Krząkała
biuro@krzakala.pl
l.klosek@krzakala.pl
32 423 69 16

Izabela Leszczyna
Izabela.Leszczyna@sejm.pl
34 368 25 23

Beata Małecka-Libera
biuro@malecka-libera.pl
(32) 261 23 78

Anna Nemś
biuroposelnems@wp.pl
anna.nems@sejm.pl
32 6707812

Mirosława Nykiel
Miroslawa.Nykiel@sejm.pl
33 821 39 59
606 283 709

Małgorzata Pępek
Malgorzata.Pepek@sejm.pl
606 642 023
33 861 00 33

Elżbieta Pierzchała
elzbieta.pierzchala@sejm.pl
regionalne.slask@gmail.com
(32) 202-42-12

Danuta Pietraszewska
Danuta.Pietraszewska@sejm.pl
(32) 244-40-00
501 345 287

Jarosław Pięta
jaroslaw.pieta@sejm.pl
32 297 02 87
603 299 670

Marek Plura
marek.plura@sejm.pl
32 203 60 60

Halina Rozpondek
Halina.Rozpondek@sejm.pl
rozpondek.biuro@wp.pl
(34) 361-30-66

Wojciech Saługa
biuro.poselsaluga@op.pl
32 616 67 11

Henryk Siedlaczek
biuro@siedlaczek.pl
(32) 755-20-55

Grzegorz Sztolcman
sztolcman.biuro@op.pl
34 368 32 11

Krystyna Szumilas
Krystyna.Szumilas@sejm.pl
biuro@szumilas.pl
(32) 332-48-15

Tomasz Tomczykiewicz
tomasz.tomczykiewicz@sejm.pl
biuro.pszczyna@interia.pl
(032) 212 88 00
600 047 562
694 431 400

Aleksandra Trybuś
aleksandra.trybus@sejm.pl
aleksandra.wrzecionko@gmail.com
(33) 851 90 67
795 455 866

Piotr van der Cogen
piotr.vandercoghen@sejm.pl
32 677 60 25

Marek Wójcik
marek.wojcik@sejm.pl
32 352 23 94

Ryszard Zawadzki
ryszard.zawadzki@sejm.pl
32 455 14 28

Jerzy Ziętek
Jerzy.Zietek@sejm.pl
marek@jerzyzietek.pl
(32) 204 26 20

Joanna Kluzik-Rostkowska
Joanna.Kluzik-Rostkowska@sejm.pl
(42) 632-48-01

 

MAŁOPOLSKIE:

Elżbiera Achinger
kontakt@elaachinger.pl

Tadeusz Arkit
tadeusz.arkit@sejm.pl
(32) 627-10-24

Urszula Augustyn
urszula.augustyn@sejm.pl
14 655 25 65

Joanna Bobowska
Joanna.Bobowska@sejm.pl
biuro@joannabobowska.pl
(12) 272-11-01

Marian Cycoń
biuro@mariancycon.pl
18 442-07-67

Andrzej Czerwiński
biuro@andrzejczerwinski.pl
18 444 17 23

Jerzy Fedorowicz
Jerzy.Fedorowicz@sejm.pl
(12) 429-12-06

Lidia Gądek
Lidia.Gadek@sejm.pl
lidia.gadek7@gmail.com
32 6115 013
606 346 975

Jarosław Gowin
interwencje@jgowin.pl
biuro@jgowin.pl
(12) 430 02 72

Paweł Graś
pawel.gras@sejm.pl
(33) 845-00-70

Andrzej Gut-Mostowy
biuro@mostowy.pl
18 20 664 76
691 434 133

Józef Lassota
biuro@jozeflassota.pl
lassota@jozeflassota.pl
12 261 76 86

Jagna Marczułajtis-Walczak
biuro@jagnamarczulajtis.pl
12 426 40 43

Katarzyna Matusik-Lipiec
katarzyna.matusik-lipiec@sejm.pl
(12) 357-42-24

Dorota Niedziela
biuro@dorotaniedziela.com
(33) 842 27 60

Ireneusz Raś
Ireneusz.Ras@sejm.pl
(12) 647-09-41

Robert Wardzała
Robert.Wardzala@sejm.pl
(14) 688-91-66

 

ŚWIĘTOKRZYSKIE:

Artur Gierada
Artur.Gierada@sejm.pl
artur.gierada@wp.pl
(41) 335-86-57

Konstanty Miodowicz
Konstanty.Miodowicz@sejm.pl
(41) 345-55-65

Marzena Okła-Drewnowicz
marzena@okla-drewnowicz.pl
(41) 252-20-60

Zbigniew Pacelt
celebanski@interia.pl
Zbigniew.Pacelt@sejm.pl
41 249 03 80
512 287 260

Lucjan Pietrzczyk
Lucjan.Pietrzczyk@sejm.pl
(41) 34-32-425

 

PODKARPACKIE:

Renata Butryn
biuroposelskierb@wp.pl
15 844 33 45
504 247 144

Tomasz Kulesza
bp.tomaszkulesza@wp.pl
16 623 02 09

Mirosław Pluta
biuro@miroslawpluta.eu
miroslaw.pluta@sejm.pl
(15) 823-66-75

Zbigniew Rynasiewicz
Zbigniew.Rynasiewicz@sejm.pl
(17) 242-70-22

Marek Rząsa
marek.rzasa@sejm.pl
biuro@marekrzasa.pl
16 670-15-88

Krystyna Skowrońska
Krystyna.Skowronska@sejm.pl
(17) 586-49-90

Piotr Tomański
biuropiotrtomanski@interia.eu
(16) 675-07-13

Akcję zorganizowała Fundacja Pro - Prawo do Życia Stopaborcji.pl

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Autopromocja

    Reklama

    Reklama

    Reklama

    Archiwum informacji

    niedz. pon. wt. śr. czw. pt. sob.
    21 22 23 24 25 26 27
    28 29 30 31 1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 1 2 3